منوی اصلی 
Skip Navigation Links
سایر پیوندها 
Skip Navigation Links

اطلاعیه حذف ترم بدون احتساب در سنوات نیمسال اول 1400-1399

24/9/1399
به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند با توجه به تداوم شیوع ویروس کرونا در نیمسال جاری و بر اساس مجوز شماره 2/190177 مورخ 1399/09/08 معاونت محترم آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی و کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه با درخواست های حذف ترم بدون احتساب در سنوات دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی بر اساس مصوبه چهارصدو پنجاهمین جلسه شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه مورخ 1398/09/22 در صورت تطبیق شرایط متقاضی با حداقل یکی از موارد ذیل موافقت می نماید. این دانشجویان باید درخواست حذف ترم بدون احتساب در سنوات و مستندات و مدارک مربوطه را صرفا در بازه زمانی 23 آذرماه تا 5 دی ماه ۱۳۹۹ از طریق سامانه آموزش ارائه نمایند. راهنمای درخواست در قالب فیلم آموزشی ذیل همین اطلاعیه در دسترس دانشجویان قرار داده شده است.
دانشجویان ساکن مناطق مرزی و یا عشایر که امکان دسترسی به اینترنت برای آنها فراهم نیست، با تایید شوراهای روستایی یا عشایری
دانشجویان غیرایرانی که به کشور خود عزیمت کرده­اند و امكان دسترسي به كلاسهاي مجازي را ندارند
 دانشجویان دارای دلایل و مستندات پزشکی موجه حذف ترم به دلیل ابتلا خود و یا بستگان درجه اول به ویروس کرونا 
 دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در مرحله ارزيابي جامع، طرح پيشنهادي و انجام رساله یا پایان­نامه هستند (با موافقت استاد راهنما و تصويب گروه آموزشی)
دانشجویان دکتری استعداد درخشان که در مرحله ارزیابی جامع هستند (با موافقت استاد راهنما و تصويب گروه آموزشی)
 
*دانشجویانی که مجوز ادامه تحصیل خود را در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از مراجع ذیربط (کمیسیون موارد خاص دانشگاه، کمیسیون استانی و ....) دریافت کرده اند و تقاضای حذف ترم آنها نیز در این نیمسال مورد موافقت قرار می گیرد، مجوز ادامه تحصيل آنها به نيمسال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹ منتقل خواهد شد. در خصوص دانشجويان پسر مشمول قانون نظام وظیفه نيز انتقال مجوز ادامه تحصيل آنها به نيمسال بعد، صرفا منوط به اخذ مجوز و موافقت سازمان نظام وظيفه مي باشد.
**دانشجویانی که مشمول شرایط فوق نباشند و در عین حال دلایل موجه برای مرخصی بدون احتساب در سنوات دارند، نیز می توانند طبق روال، درخواست خود را به همراه مدارک و مستندات، همزمان از طریق سامانه آموزش و سامانه سجاد ارائه نمایند. این درخواست ها طبق روال قبل بررسی و نتیجه آن به اطلاع متقاضی خواهد رسید.
نکته مهم: بررسی درخواست حذف ترم بدون احتساب در سنوات فقط در بازه زمانی اعلام شده و از طریق الصاق مدارک در سامانه های مربوطه امکان پذیر می باشد و به درخواست هایی که خارج از بازه ارائه شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 
 

 
ورود به سیستم 
 
 
پیوندهای مهم 

تشکيلات | امور آموزشي | تحصلات تکميلي | آيين نامه | فرم ها | تقويم آموزشي  | سيستم اساتيد | سيستم دانشجويي
دانشگاه علوم کشاورزي و منابع طبيعي گرگان - معاونت آموزشي و تحصيلات تکميلي - 1385