منوی اصلی 
Skip Navigation Links
سایر پیوندها 
Skip Navigation Links

اطلاعیه برگزاری کلاس های مجازی نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

22/6/1399

 دانشجویان گرامی

با سلام،
احتراماً ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و آرزوی تندرستی به اطلاع می رساند، به دلیل تداوم شیوع ویروس کرونا کلیه کلاس های دانشگاه تا اطلاع ثانوی مطابق زمان بندی انتخاب واحد به صورت آنلاین بر روی نرم افزار Adobe Connect برگزار می شود و حضور همه دانشجویان در کلاس های مجازی الزامی است.
 
نرم افزارهای مورد نیاز جهت استفاده از کلاس مجازی و همچنین کلیه آموزش ها لازم به صورت راهنما، دستورالعمل و فیلم آموزشی برای اساتید محترم و دانشجویان گرامی در بخش آموزش های مجازی سایت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه قرار گرفته است.
 
همچنین امکان ورود دانشجویان به صورت مستقیم به کلاس آموزشی از طریق درگاه برگزاری کلاس های آنلاین فراهم شده است. لذا دانشجویان می توانند از طریق یوزر guest نام و نام خانوادگی خود را به انگلیسی تایپ نمایند و وارد کلاس شوند. دانشجویان گرامی لازم است مطابق برنامه درسی خود، در ایام و ساعات تعیین شده به سامانه آموزش مجازی مراجعه فرمایند تا مطالب ارائه شده از طرف استاد درس را به صورت آنلاین یا آفلاین فراگیرند و بدین ترتیب حضور خود را در سامانه ثبت نمایند.
 
پیرو اطلاعیه های قبلی، قسمتی از محتوای آموزشی دروس و همچنین تکالیف اساتید از طریق بخش تکالیف و موضوعات سامانه آموزشی دانشگاه در اختیار دانشجویان گرامی قرار خواهد گرفت.
 
 
نکات مهم:
 
دانشجویان گرامی قبل از ورود به کلاس درس، حتما راهنما و فیلم های آموزشی زیر را مطالعه نمایید:
 
 
 
 
 
در صورت داشتن هر گونه پرسش در خصوص نصب نرم افزار (علیرغم مشاهده راهنماهای فوق)، با همکاران مرکز انفورماتیک و خدمات رایانه ای دانشگاه به شماره ۰۱۷۳۲۴۳۷۶۱۰ و هرگونه سوال آموزشی درخصوص دروس و فعالیت های آموزشی، با اداره خدمات آموزش به شماره ۰۱۷۳۲۴۲۶۹۴۲ تماس بگیرید.

 

ورود به سیستم 
 
 
پیوندهای مهم 

تشکيلات | امور آموزشي | تحصلات تکميلي | آيين نامه | فرم ها | تقويم آموزشي  | سيستم اساتيد | سيستم دانشجويي
دانشگاه علوم کشاورزي و منابع طبيعي گرگان - معاونت آموزشي و تحصيلات تکميلي - 1385