منوی اصلی 
Skip Navigation Links
سایر پیوندها 
Skip Navigation Links

اطلاعیه مهم-مصوبات کمیته پیشگیری و شورای سلامت دانشگاه درخصوص حضور دانشجویان در دانشگاه

5/6/1399
ضمن تبريك به مناسبت فرارسيدن سال جديد تحصيلي و با توجه به شرایط ویژه کشور در پی شیوع ویروس کرونا نکات زیر در خصوص حضور دانشجويان به اطلاع می رسد.
 
1) این دستورالعمل با توجه به شرایط ویژه ناشی از شیوع ویروس کرونا تنظیم شده و در صورت تغییر وضعیت، اطلاع رسانی مناسب انجام خواهد شد.
 
2) برگزاري كليه كلاس هاي نظري و عملي مقاطع مختلف تحصيلي در نيمسال اول 1400-1399 تا زمان بازگشت به شرايط عادي به صورت مجازي و از طريق نرم افزار Adobe connect و در قالب تقویم آموزشی خواهد بود.
 
3) امكان حضور دانشجويان تحصيلات تكميلي جهت انجام بخش عملي پايان نامه/رساله و استفاده از امكانات آزمايشگاه/گلخانه/مزرعه و اسكان در خوابگاه از تاريخ 10 شهريورماه به مدت يك ماه فراهم مي ­باشد. لذا دانشجويان مي توانند پس از مطالعه دستورالعمل حضور در آزمايشگاهها نسبت به تكميل فرم مجوز فعاليت در آزمايشگاه/كارگاه/استفاده از خوابگاه و فرم خوداظهاري ارزيابي سلامت اقدام نمايند.
 
4) دانشجویان محترم پس از اطمینان موافقت استاد راهنما و مدیر گروه مبنی بر حضور آنها در دانشگاه، می توانند از روز دوشنبه 10 شهریور ماه با در دست داشتن فرمهای تکمیل شده بند 3 این اطلاعیه به دفتر دانشکده مراجعه و پس از تایید دانشکده به واحد حراست دانشگاه (صدور کارت تردد) و معاونت دانشجویی (تایید و تحویل فرم خوداظهاری/اسکان در خوابگاه) مراجعه نمایند. جهت دریافت گردش کار حضور در دانشگاه کلیک نمایید.
 
5) با توجه به شرايط ويژه در نيمسال دوم 1399-1398 آخرين مهلت دفاع پايان ­نامه/رساله، 30 مهرماه 1399 خواهد بود. لازم به ذكر است نمره اين دسته از دانشجويان در نيمسال دوم 1399-1398 ثبت خواهد شد.
 
6) آن دسته از دانشجويان تحصيلات تكميلي كه در خرداد ماه موفق به حذف ترم بدون احتساب در سنوات نشده اند، مي توانند در بازه 10 تا 14 شهريور ماه نسبت به ارسال درخواست حذف ترم خود اقدام نمايند. اين مرحله از حذف ترم شامل آن دسته از دانشجويان تحصيلات تكميلي است كه در نيمسال دوم 1399-1398 واحد درسي و نمره ثبت شده نداشته باشند و صرفا در مرحله آزمون جامع، دفاع از پيشنهاديه و يا انجام پايان­ نامه/رساله هستند. همچنين اين مرحله شامل دانشجوياني كه در تيرماه 99 مجوز فعاليت در آزمايشگاه/اسكان در خوابگاه را اخذ نموده و در دانشگاه حضور داشته اند نمي­ شود.
 
7) رعايت کلیه دستورالعمل هاي بهداشتي در زمان حضور در دانشگاه، آزمايشگاه ها، كارگاه ها، خوابگاه ها و ... توسط دانشجويان و ساير دانشگاهيان الزامي است.
 
 
جهت هرگونه سوال با شماره 01732426942 در اداره خدمات آموزش و شماره 01732452300 در معاونت دانشجویی تماس بگیرید.
 
از همكاري دانشجويان گرامي به منظور رعایت دستورالعمل های لازم جهت حفظ سلامتي خود و ساير دانشگاهيان بسيار سپاسگزاريم.
 
 
 
 

 

مجوز فعاليت در آزمايشگاه/كارگاه/استفاده از خوابگاه

 فرم خود اظهاري ارزيابي سلامت جهت بازگشت به تحصيل

گردش كار حضور در دانشگاه/خوابگاه

 

 

ورود به سیستم 
 
 
پیوندهای مهم 

تشکيلات | امور آموزشي | تحصلات تکميلي | آيين نامه | فرم ها | تقويم آموزشي  | سيستم اساتيد | سيستم دانشجويي
دانشگاه علوم کشاورزي و منابع طبيعي گرگان - معاونت آموزشي و تحصيلات تکميلي - 1385