منوی اصلی 
Skip Navigation Links
سایر پیوندها 
Skip Navigation Links

اطلاعیه شماره 9 – مصوبات کمیته پیشگیری و شورای سلامت دانشگاه درخصوص دستورالعمل نحوه حضور دانشجویان دکتری در دانشگاه جهت انجام فعالیت های آزمایشگاهی و استفاده از امکانات اسکان در سرای دانشجویی

30/3/1399

با توجه به شرایط ویژه کشور در پی شیوع ویروس کرونا و براساس دستورالعمل ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا مبنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان حضور دانشجویان و مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص بازگشایی دانشگاه ها، نکات زیر برای حضور دانشجويان دکتری در دانشگاه جهت استفاده از آزمايشگاه ها و اسکان در خوابگاه ها (در صورت نياز برای دانشجویان غير بومي) به اطلاع می رسد.

1)       در این مرحله صدور مجوز فعالیت در آزمایشگاه و اسكان در خوابگاه مخصوص دانشجويان دکتری دارای طرح پیشنهادی مصوب است كه نیازمند انجام بخش عملي رساله می باشند. دانشجويان متقاضي دفاع از پيشنهاديه و رساله مي بايست كليه امور را به صورت غيرحضوري و مطابق دستورالعمل هاي قبلي انجام دهند.

2)       دانشجویانی که در نیمسال دوم 99-1398 درخواست حذف ترم داشته اند، در اولویت استفاده از آزمایشگاه و اسکان در خوابگاه قرار نمی گیرند.

3)        دانشجويان دکتری متقاضي كار در آزمايشگاه و یا احتمالا اسكان در خوابگاه، لازم است دستورالعمل حضور در آزمایشگاه ها را مطالعه و نسبت به تکمیل فرم های مربوطه (مجوز فعاليت در آزمايشگاه/كارگاه/استفاده از خوابگاه و فرم خود اظهاري ارزيابي سلامت جهت بازگشت به تحصيل) اقدام نمايند.

4)       کلیه مراحل درخواست بصورت غیرحضوری است و فرم هاي تكميل شده حداکثر تا 1399/04/02 از طريق ايميل به استاد راهنما ارسال و پس از تاييد استاد راهنما و گروه آموزشي، اسامي و فرمهای تایید شده دانشجويان تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 1399/04/03 در قالب فرم مربوطه توسط رئيس دانشكده به معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه ارسال مي گردد.

5)       فهرست دانشجويان ارسالی بررسی و اسامی دانشجویان حائز شرایط به دانشکده ها اعلام خواهد شد. لازم است دانشجویان پس از اطمینان تایید حضور آنها در آزمایشگاه و اسکان در خوابگاه به دانشگاه مراجعه نمایند. اسامی دانشجویان داراي مجوز حضور، جهت هماهنگي به اداره حراست و معاونت دانشجويي ارسال مي گردد. جهت دريافت گردش كار حضور در دانشگاه/خوابگاه كليك نماييد.

6)       از آنجايي كه بر اساس پروتكل هاي بهداشتي، حداكثر امكان اسكان دو نفر در هر اتاق وجود دارد و حضور دانشجويان باید بصورت تدریجی باشد، لازم است برنامه زماني محدود و دقيق حضور دانشجو با ذكر تاريخ شروع و پايان حضور در آزمايشگاه و خوابگاه، پس از تاييد استاد راهنما و گروه آموزشي توسط دانشكده به حوزه معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي اعلام شود تا امكان برنامه ريزي جهت حضور كليه دانشجويان متقاضي فراهم شود. به درخواست هايي كه فاقد تاريخ مشخص حضور دانشجو باشد، ترتيب اثر داده نخواهد شد. حداكثر مدت زمان حضور دانشجو در خوابگاه 3 هفته می باشد که در صورت نیاز به ادامه فعالیت در آزمایشگاه و با تایید دانشکده حداکثر تا یک هفته قابل تمدید است.

7)       رعايت دستورالعمل هاي بهداشتي در زمان حضور در دانشگاه، آزمايشگاه ها، كارگاه ها، خوابگاه ها و ... توسط دانشجويان و ساير دانشگاهيان الزامي است.

8)       در خصوص حضور سایر دانشجویان با توجه به دستورالعمل های ستاد ملی کرونا در وزارت بهداشت و بخشنامه های ابلاغی وزارت علوم تصمیم گیری و اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

جهت هرگونه سوال با شماره 01732426942 در اداره خدمات آموزش و شماره 01732452300 در معاونت دانشجویی تماس بگیرید.

از همكاري دانشجويان گرامي به منظور رعایت دستورالعمل های لازم جهت حفظ سلامتي خود و ساير دانشگاهيان بسيار سپاسگزاريم.

 

دستورالعمل حضور در آزمایشگاه ها

مجوز فعاليت در آزمايشگاه/كارگاه/استفاده از خوابگاه

فرم خود اظهاري ارزيابي سلامت جهت بازگشت به تحصيل

گردش كار حضور در دانشگاه/خوابگاه

 

ورود به سیستم 
 
 
پیوندهای مهم 

تشکيلات | امور آموزشي | تحصلات تکميلي | آيين نامه | فرم ها | تقويم آموزشي  | سيستم اساتيد | سيستم دانشجويي
دانشگاه علوم کشاورزي و منابع طبيعي گرگان - معاونت آموزشي و تحصيلات تکميلي - 1385