منوی اصلی 
Skip Navigation Links
سایر پیوندها 
Skip Navigation Links

اطلاعیه شماره ۸ – مصوبات کمیته پیشگیری و شورای سلامت دانشگاه درخصوص دستورالعمل نحوه حضور دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشگاه جهت انجام فعالیت های آزمایشگاهی و استفاده از امکانات اسکان در سرای دانشجویی

15/3/1399

 

با توجه به شرایط ویژه کشور در پی شیوع ویروس کرونا و براساس دستورالعمل ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا مبنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان حضور دانشجویان و مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درخصوص بازگشایی دانشگاه ها از 17 خردادماه، نکات زیر برای حضور دانشجويان كارشناسي ارشد در دانشگاه جهت استفاده از آزمايشگاه ها و اسکان در خوابگاه ها (در صورت نياز برای دانشجویان غير بومي) به اطلاع می رسد. 

1) در حال حاضر اسكان در خوابگاه مخصوص دانشجويان كارشناسي ارشدي است كه نیازمند اتمام بخش عملي پايان نامه می باشند. دانشجويان متقاضي دفاع از پيشنهاديه و پايان نامه مي بايست كليه امور را به صورت غيرحضوري و مطابق دستورالعمل هاي قبلي انجام دهند. 

2)  دانشجويان كارشناسي ارشد ورودي های 96 و 97 كه تا پايان شهريورماه دفاع خواهند كرد و متقاضي كار در آزمايشگاه و یا احتمالا اسكان در خوابگاه هستند، لازم است دستورالعمل حضور در آزمایشگاه ها را مطالعه و نسبت به تکمیل فرم های مربوطه (مجوز فعاليت در آزمايشگاه/كارگاه/استفاده از خوابگاه و فرم خود اظهاري ارزيابي سلامت جهت بازگشت به تحصيل) اقدام نمايند.  

3)  کلیه مراحل درخواست بصورت غیرحضوری است و فرم هاي تكميل شده از طريق ايميل به استاد راهنما ارسال و پس از تاييد استاد راهنما و گروه آموزشي، اسامي دانشجويان در قالب فرم مربوطه توسط رئيس دانشكده به معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه ارسال مي گردد.  

4)   از آنجايي كه بر اساس پروتكل هاي بهداشتي، حداكثر امكان اسكان دو نفر در هر اتاق وجود دارد و حضور دانشجويان باید بصورت تدریجی باشد، لازم است برنامه زماني محدود و دقيق حضور دانشجو با ذكر تاريخ شروع و پايان حضور در آزمايشگاه و خوابگاه، پس از تاييد استاد راهنما و گروه آموزشي توسط دانشكده به حوزه معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي اعلام شود تا امكان برنامه ريزي جهت حضور كليه دانشجويان متقاضي فراهم شود. به درخواست هايي كه فاقد تاريخ مشخص حضور دانشجو باشد، ترتيب اثر داده نخواهد شد. حداكثر مدت زمان حضور دانشجو در خوابگاه 3 هفته می باشد که در صورت نیاز به ادامه فعالیت در آزمایشگاه و با تایید دانشکده حداکثر تا یک هفته قابل تمدید است. 

5)   فهرست دانشجويان داراي مجوز حضور، جهت هماهنگي و در صورت نياز به خوابگاه، به معاونت دانشجويي ارسال مي گردد. جهت دريافت گردش كار حضور در دانشگاه/خوابگاه كليك نماييد.

6)  رعايت دستورالعمل هاي بهداشتي در زمان حضور در دانشگاه، آزمايشگاه ها، كارگاه ها، خوابگاه ها و ... توسط دانشجويان و ساير دانشگاهيان الزامي است. 

7)   در خصوص حضور دانشجویان سایر مقاطع با توجه به دستورالعمل های ستاد ملی کرونا در وزارت بهداشت و بخشنامه های ابلاغی وزارت علوم تصمیم گیری و اطلاع رسانی انجام خواهد شد.  

جهت هرگونه سوال با شماره 01732426942 در اداره خدمات آموزش و شماره 01732452300 در معاونت دانشجویی تماس بگیرید. 

از همكاري دانشجويان گرامي به منظور رعایت دستورالعمل های لازم جهت حفظ سلامتي خود و ساير دانشگاهيان بسيار سپاسگزاريم.

 

دستورالعمل حضور در آزمایشگاه ها

 

مجوز فعاليت در آزمايشگاه/كارگاه/استفاده از خوابگاه

 

فرم خود اظهاري ارزيابي سلامت جهت بازگشت به تحصيل

 

گردش كار حضور در دانشگاه/خوابگاه

 

 

 

ورود به سیستم 
 
 
پیوندهای مهم 

تشکيلات | امور آموزشي | تحصلات تکميلي | آيين نامه | فرم ها | تقويم آموزشي  | سيستم اساتيد | سيستم دانشجويي
دانشگاه علوم کشاورزي و منابع طبيعي گرگان - معاونت آموزشي و تحصيلات تکميلي - 1385