منوی اصلی 
Skip Navigation Links
سایر پیوندها 
Skip Navigation Links

برگزاری آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398

21/3/1398

 آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته در روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ 24-98/3/23 در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار خواهد شد.

دکتر مهدی کاشانی نژاد نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام مطلب فوق افزود:

اين آزمون در نوبت صبح و بعدازظهر روز پنجشنبه مورخ 23 خرداد و نوبت صبح جمعه مورخ 24خرداد‌ماه سال 1398 و براساس اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون رشته امتحاني مربوط برگزار خواهد شد. داوطلبان‌ متقاضي‌ هر يك‌ از كدرشته‌هاي امتحاني‌ لازم‌ است‌ به نشاني مندرج بر روي كارت شركت در آزمون مراجعه نمايند.

لازم به توضيح است كارت شركت در آزمون حاوي اطلاعات ثبت‌نامي، تاريخ و محل برگزاري آزمون داوطلبان از روز دوشنبه 98/03/20 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان به آدرس www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. داوطلبان لازم است براساس مشخصات شناسنامه‌اي (نام‌، نام‌خانوادگي، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد رهگيري) نسبت به پرينت كارت شركت در آزمون اقدام نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و همچنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارایه آن الزامي است. لذا كليه داوطلبان بايستي شخصاً براي پرينت كارت شركت در آزمون اقدام نمايند.

لازم به توضیح است آن دسته از داوطلباني كه علاوه بر كدرشته امتحاني اصلي متقاضي شركت در يكي از 63 كدرشته امتحاني به عنوان رشته امتحاني دوم (رشته‌ شناور) نيز بوده‌اند، مي‌بايست كارت شركت در آزمون رشته امتحاني دوم خود را نيز از سايت اين سازمان پرينت و به آدرس حوزه امتحاني مندرج بر روي كارت مراجعه نمايند.

در استان گلستان داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان های آق قلا، بندرگز، ترکمن، علی آباد، کردکوی، گرگان و گمیشان می باشند محل آزمون آنان گرگان می باشد و داوطلبان دیگر شهرهای استان محل در شهرستان گنبد آزمون خواهند داد

 دکتر کاشانی نژاددر خاتمه به کلیه داوطلبان گرامی توصیه و تاکید نمودند: آز آوردن هرگونه وسایل اضافی مانند کیف، تلفن همراه، ساعت های هوشمند، ماشین حساب و ......در محل آزمون خودداری نمایند و ضمن مراجعه به سایت سازمان سنجش جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعت مقرردر محل آزمون حضور یابند.

 

 

ورود به سیستم 
 
 
پیوندهای مهم 

تشکيلات | امور آموزشي | تحصلات تکميلي | آيين نامه | فرم ها | تقويم آموزشي  | سيستم اساتيد | سيستم دانشجويي
دانشگاه علوم کشاورزي و منابع طبيعي گرگان - معاونت آموزشي و تحصيلات تکميلي - 1385