منوی اصلی 
Skip Navigation Links
سایر پیوندها 
Skip Navigation Links

اطلاعیه شماره پنج ثبت نام غیر حضوری دانشجویان استعداد درخشان دکتری سال 97

26/6/1397

ضمن تبریک قبولی و آرزوی موفقیت، به اطلاع می رساند مراحل ثبت نام غیرحضوری (اینترنتی) دانشجویان استعداد درخشان دکتری تخصصی از تاریخ 27 شهریور لغایت 30 شهریور 1397 انجام می شود. لذا کلیه پذیرفته شدگان می بایست ضمن رعایت موارد ذیل نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

1.   مطالعه راهنمای ثبت نام.

2.  تکمیل دقیق فرم های مشخصات ثبت نام غیر حضوری که در سایت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه قابل دسترسی می باشد.

3.   تاریخ تحویل اصل مدارک متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

4.   تهیه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام غیرحضوری شامل:

ü     اسکن اصل مدرک کارشناسی

ü     اسکن اصل مدرک کارشناسی ارشد

ü     اسکن اصل شناسنامه از همه صفحات در صورت وجود توضیحات

ü     اسکن اصل کارت ملی (هر دو طرف)

ü     اسکن عکس پرسنلی

ü     اسکن حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی محل کار برای کارمندان رسمی دولت و اعضای هیات علمی

ü     اسکن معرفی نامه رسمی جهت استفاده کنندگان از سهمیه مربیان آموزشی

ü     اسکن مدارک نظام وظیفه

کلیه دانشجویان می بایست پس از دریافت، چاپ و تکمیل مدارک ذیل و همچنین فرم های مشخص شده در انتهای این اطلاعیه، فایل اسکن شده آنها را در سیستم ثبت نام غیرحضوری بارگذاری نمایند. مدارک و مستندات بایستی به صورت واضح و رنگی و حجم هر فایل حداکثر 240 کیلوبایت باشد.

5.     مبلغ 500000 ریال (پنجاه هزار تومان) بابت هزینه ثبت نام، صدور کارت دانشجویی و تغذیه و خدمات آموزشی از کلیه پذیرفته شدگان اعم از روزانه و نوبت دوم در زمان ثبت نام غیر حضوری اخذ می گردد.

6. واریز فیش به مبلغ 35000 تومان (سی و پنج هزار تومان) به حساب  4001021101007489  و یا شماره کارت 6367957029982282 و تحویل آن به واحد تحصیلات تکمیلی در زمان ثبت­ نام حضوری (مخصوص دانشجویان بدون آزمون )

7.   کلیه پذیرفته شدگان پسر مشمول و در حال خدمت مقدس سربازی می بایست برگه معافیت تحصیلی را از پلیس +10 محل تحصیل (گرگان) دریافت نمایند. برای این منظور مراحل ذیل بایستی انجام شود.

الف) پذیرفته شدگان پسر مشمول پس از ثبت نام غیرحضوری در سایت دانشگاه و شروع کلاس ها، پرینت فرم درخواست معافیت تحصیلی را تهیه و پس از مراجعه به کارشناس امور مشمولین دانشگاه (ساختمان شماره 4 - اتاق 208 سرکار خانم جعفری) به همراه مدارک (کپی شناسنامه، کپی کارت ملی، کپی آخرین مدرک تحصیلی و 2 قطعه عکس) به یکی از دفاتر پلیس +10 محل تحصیل (گرگان) مراجعه نموده و برگه مجوز ثبت نام موقت را دریافت و در روز تحویل اصل مدارک به دانشگاه ارائه نمایند تا ثبت نام قطعی آنها انجام شود. لازم است نسخه ای از این برگه نزد دانشجو نگهداری شود.

ب) پذیرفته شدگان در حال خدمت مقدس سربازی می بایست پس از پرینت فرم درخواست معافیت تحصیلی به همراه مدارک اشاره شده در بند الف به پلیس +10 محل تولد یا محل تحصیل مراجعه و نامه معرفی به پادگان جهت ترخیص از خدمت را دریافت نمایند. پس از دریافت نامه ترخیص از خدمت بایستی مجددا پرینت فرم درخواست معافیت تحصیلی را تهیه و پس از مراجعه به کارشناس امور مشمولین دانشگاه (ساختمان شماره 4 - اتاق 208 سرکار خانم جعفری) به همراه مدارک ذکر شده به پلیس +10 محل تحصیل (گرگان) مراجعه و برگه مجوز ثبت نام موقت را دریافت و در زمان تحویل مدارک به دانشگاه ارائه نمایند تا ثبت نام قطعی آنها انجام شود. لازم است نسخه ای از این برگه نزد دانشجو نگهداری شود.

8.  ارایه اصل کلیه مدارک و پرینت فرم مشخصات کامل شده پس از پایان ثبت نام الکترونیکی در زمان تحویل مدارک به صورت حضوری الزامی است. جدول زمان بندی تحویل اصل مدارک متعاقبا اعلام خواهد شد.

9.  دانشجویان گرامی دقت فرمایند پس از گذشت 3 روز از ثبت نام در سایت آموزش دانشگاه ( جهت تایید کارشناس آموزش) می بایست به سایت معاونت دانشجویی به آدرس http://boostan.gau.ac.ir جهت درخواست خوابگاه و سایر امور دانشجویی مراجعه نمایند.

10.   پس از تکمیل ثبت نام غیرحضوری و اطلاعات تکمیلی، برنامه درسی نیمسال اول 98-97 دانشجو قابل دریافت می باشد. ثبت نام قطعی دانشجو و دریافت برگه انتخاب واحد پس از ارائه اصل مدارک و تایید آنها قابل دسترسی خواهد بود.

11.   شروع کلیه کلاسهای نیمسال اول تحصیلی از تاریخ 97/06/31 می باشد.

12.   صحت کلیه مدارک ارایه شده در ثبت نام غیرحضوری برعهده دانشجو بوده و چنانچه در هر مرحله مغایرتی محرز شود قبولی دانشجو کان لم یکن تلقی خواهد شد.

13. دانشجویانی که دانشنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد دارند لازم است به دفترخانه رسمی مراجعه و تصویر گواهی را برابر اصل نمایند و در زمان ارایه اصل مدارک به دانشگاه ارایه نمایند.

14. سه نسخه فرم تایید صلاحیت­های عمومی بایستی تکمیل و در زمان ارائه اصل مدارک به دانشگاه تحویل داده شود.

15. قابل ذکر است از کلیه دانشجویان در این مرحله ثبت نام مشروط به عمل آمده و ثبت نام قطعی پس از طی مراحل تایید صلاحیت عمومی آنها انجام خواهد شد.

 

 محل تشکیل کلاسها: گرگان - میدان بسیج - پردیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان 

 

 

 

تعهد فراغت از تحصیل دانشجویان ترم آخر دوره کارشناسی ارشد (دانشجویان سال آخر که تا تاریخ 31/6/1397 فارغ­ التحصیل می شوند) پذیرفته در آزمون ورودی دکتری «Ph.D» نیمه متمرکز سال 1397

دریافت فرم الف

«تقاضانامه بهره مندی از مزایای آموزش رایگان در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور» برای پذیرفتگان دوره روزانه در آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه متمرکز سال 1397

 دریافت فرم ب

 فرم تعهد مخصوص دانشجویان دکتری فاقد مدرک نمره زبان

 

فرم تعهد عدم اشتغال

 

فرم تهعد ارائه برگه معافیت تحصیلی پذیرفته شدگان پسر مشمول و در حال خدمت مقدس سربازی

 

فرم تعهد ارائه مدارک و مستندات

 

فرم بررسی صلاحیت عمومی

فرم بررسی صلاحیت عمومی

 

 

 

 

 

 

تلفن تماس در معاونت آموزشی 32220712-017 جناب آقای میرزایی

 مراحل ثبت نام غیرحضوری دانشجويان در معاونت دانشجویی

 1) دانشجویان متقاضی وام و خوابگاه پس از تکمیل مراحل ثبت نام در سامانه آموزشی و دانشجویی و تایید آن می‌بایست به پرتال دانشجویی صندوق رفاه به آدرس http://bp.swf.ir مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایند. بدیهی در صورت عدم ارایه مدارک فوق، امکانات رفاهی (خوابگاه، وام، کارت دانشجویی و تغذیه) به دانشجویان تعلق نخواهد گرفت. جهت دریافت راهنمای ثبت نام در پرتال دانشجویی صندوق رفاه، کلیک کنید.

2) دانشجویان می بایست از طریق پرتال معاونت دانشجویی به آدرس  http://boostan.gau.ac.ir نسبت به درخواست خوابگاه اقدام نمایند.

3) دانشجویان متقاضی استفاده از خوابگاه پس از تایید درخواست و تعیین اتاق باید بصورت اینترنتی، مبلغ 850/000 ريال بابت استهلاک خوابگاه واریز نمایند.

4) واریز اجاره بهای خوابگاه جهت اسکان الزامی بوده که به مبلغ فوق اضافه خواهد شد. نرخ مصوب وزارت علوم در پرتال معاونت دانشجویی قابل رویت می‌باشد.

5) دانشجویان کلیه مقاطع جهت شرکت در طرح پایش سلامت جسم و روان می بایست نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام از طریق لینک http://portal.saorg.ir/mentalhealth  اقدام نمایند. تکمیل فرم اجباری و الزامی می باشد.

نکات مهم:

زمان شروع اسکان در خوابگاه خواهران و برادران 97/06/30 (براساس اولویت) می‌باشد.

دانشجویان متقاضی وام در کلیه مقاطع می بایست هنگام ارایه اصل مدارک، سند تعهد محضری و مدارکی که در فرم سند اعلام شده است را به اداره رفاه تحویل نمایند. جهت دریافت فرم سند، کلیک کنید.

افتتاح حساب (عابر بانک) در بانك تجارت شعبه دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي گرگان پس از مراجعه به دانشگاه (فقط دانشجویان متقاضی وام روزانه)

پذیرفته شدگان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می بایست با مقطع قبلی خود تسویه حساب کرده (دارای دفترچه اقساط یا تسویه حساب قطعی باشند) و همچنین فاقد بدهی معوقه و یا جریمه باشند.

تلفن تماس در معاونت دانشجویی 01732452300-  اداره خوابگاه  01732452309-  اداره رفاه 01732450225

 

جدول اسامی پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون (استعداد های درخشان)  98-1397

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته*گرایش

1

زهره اخگری سنگ آتش

علوم ومهندسي محيطزيست

2

زهرا محمدی

علوم ومهندسي صنايع غذايي *صنايع غذايي

3

شیما کاوه

علوم ومهندسي صنايع غذايي *شيمي موادغذايي

4

محمد اسدی

علوم دامي *تغذيه دام

5

مهلا تجری

علوم ومهندسي اب *سازه هاي آبي

6

الهه لطفعلی نژاد

بيماري شناسي گياهي

7

دل آرا سپهرفر

علوم ومهندسي شيلات *تكثيروپرورش ابزيان

8

فائقه ردایی

علوم ومهندسي شيلات *بوم شناسي ابزيان

9

عیسی بهرامی زاده

علوم ومهندسي شيلات *فراوري محصولات شيلاتي

10

مهدیس امیری

مديريت وكنترل بيابان

11

سجاد احمد يوسفي سرحدي

علوم ومهندسي ابخيز*حفاظت اب وخاك

12

فاطمه زهرا جعفری

علوم ومهندسي شيلات *صيدو بهره برداري ابزيان

13

اسماعیل شعبانی

لوم ومهندسي اب *ابياري وزهكشي

 

ثبت نام غیرحضوری دانشجویان جدید الورودجهت ورود به سیستم ثبت نام اینترنتی اینجا کلیک کنید

 

 

ورود به سیستم 
 
 
پیوندهای مهم 

تشکيلات | امور آموزشي | تحصلات تکميلي | آيين نامه | فرم ها | تقويم آموزشي  | سيستم اساتيد | سيستم دانشجويي
دانشگاه علوم کشاورزي و منابع طبيعي گرگان - معاونت آموزشي و تحصيلات تکميلي - 1385