منوی اصلی 
Skip Navigation Links
سایر پیوندها 
Skip Navigation Links

برگزاري آزمون دکتری(ph.D) سال 1397

30/11/1396

برگزاري آزمون دکتری(ph.D) سال 1397

آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه متمرکز) در صبح روز جمعه مورخ 1396/12/04 در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار خواهد شد.   

دكتر مهدي كاشاني نژاد نماينده تام الاختيار سازمان سنجش آموزش كشور با اعلام مطلب فوق افزود: آزمون دکتری (ph.D)  به صورت سراسری و به طور همزمان در صبح روز جمعه درسطح كشور برگزار مي شود و كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌شنبه 1396/12/01 براي مشاهده و پرينت بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ در آزمون‌، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به پايگاه اطلاع‌رساني مذكور مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌اي (شامل نام‌خانوادگي و نام، كد ملي و تاريخ تولد) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد پيگيري) از كارت شركت در آزمون پرينت تهيه نمايند و براساس تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است كه براي شركت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است. ضمناً ساير اطلاعات ديگر در برگ راهنماي شركت در آزمون كه همزمان با كارت شركت در آزمون بر روي سایت سازمان سنجش قرار گرفته قابل پرینت و دریافت می باشد. آزمون دکتری در 55 شهرستان کشور برگزار خواهد شد ودر استان گلستان در دو شهر گرگان و گنبد  برگزار مي گردد و تعداد داوطلبان در استان 4258 نفر می باشد كه از اين تعدادداوطلب، 60 درصد مرد و 40 درصد آن  زن می باشند.
داوطلبان گرامي در صورت هرگونه
 نقص احتمالي پس از مشاهده و پرينت كارت و يا نداشتن اطلاعاتي مانند شماره داوطلبي، شماره پرونده و يا كد رهگيري جهت دريافت كارت ورود به جلسه، با مطالعه دقيق اطلاعيه سازمان سنجش كه بر روي پايگاه اطلاع رساني آن قرار گرفته است راهنمايي خواهند شد.

در خاتمه به کلیه داوطلبان گرامی توصیه وتاکید نمودند از آوردن هر گونه وسایل اضافی مانند کیف، تلفن همراه،ساعت های هوشمند، ماشین حساب و .....  در محل آزمون خودداری نمایند. و در ساعت مقرر در محل آزمون حضور یابند
  

ورود به سیستم 
 
 
پیوندهای مهم 

تشکيلات | امور آموزشي | تحصلات تکميلي | آيين نامه | فرم ها | تقويم آموزشي  | سيستم اساتيد | سيستم دانشجويي
دانشگاه علوم کشاورزي و منابع طبيعي گرگان - معاونت آموزشي و تحصيلات تکميلي - 1385