منوی اصلی 
Skip Navigation Links
سایر پیوندها 
Skip Navigation Links

بروز رسانی شده و نهایی- اسامی پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی نیمه متمرکز سال 1395

12/10/1395

توجه: جدول اسامی با توجه به دریافت تعهد نامه ها در مواقع مناسب بروز رسانی می شود

ضمن تبريك به كليه پذيرفته شدگان دكتري تکمیل ظرفیت 95 به اطلاع مي رساند مطابق مقررات سازمان سنجش اسامي پذیرفته شدگان نهايي ورود به دوره دکتری تخصصی نیمه متمرکز دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به شرح زیر اعلام می گردد.

اسامی افراد پذیرفته شده اصلی و ذخیره كد رشته محل هاي مختلف این دانشگاه در دو ستون مجزا بر اساس رتبه کسب شده داوطلب در جدول انتهای این اطلاعیه آمده است. این رتبه ها براساس 100 نمره شامل 30 نمره آزمون سنجش، 28 نمره سوابق پژوهشی، 21 نمره سوابق آموزشی و 21 نمره مصاحبه داوطلبان مرتب شده اند.

 در صورتی که تمام نفرات اصلی پذیرفته شده تعهد  کتبی مبنی بر انتخاب این دانشگاه جهت ادامه تحصیل دهند، ظرفیت تکمیل شده و جایی برای تقاضای افراد ذخیره وجود نخواهد داشت. بدیهی است در صورت عدم تکمیل ظرفیت، افراد ذخیره می توانند تعهد کتبی خود را ارائه داده و به ترتیب رتبه پذیرفته شوند.

 پذيرفته شدگان اصلی تا تاریخ  شنبه 18-10-95   فرصت دارند به صورت حضوري به اداره پذيرش و ثبت نام دوره دكتري به آدرس: گرگان خیابان شهید بهشتی - دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان- ساختمان شماره 4- خانم خسروی نیا  مراجعه ونسبت به تحویل فرم تکمیل شده تعهد نامه (کلیک کنید) اقدام نمایند. جهت سهولت پذیرفته شدگان می توانند اصل فرم را تکمیل و اسکن نموده و به ایمیل m.ghorbani@gau.ac.ir   ارسال و یا به شماره 32251703-017 فکس نمایند. بدیهی است اصل فرم تکمیل شده بایستی در اسرع وقت  به صورت دستی یا پست سفارشی به دفتر مربوطه ارسال گردد         

 ملاحظات مهم

- داوطلبان پذیرفته شده تنها بایستی به یکی از دانشگاه ها تعهد کتبی بسپارند. با دریافت فرم تعهد نامه از نفرات اصلی، اسامی آنها وارد پرتال سازمان سنجش شده و امکان درج نام داوطلب از طرف دانشگاه دیگر وجود ندارد. 

- عدم مراجعه نفرات اصلی در محدوده زمانی فوق به منزله انصراف از انتخاب اين دانشگاه بوده و اولويت انتخاب در اختیار نفرات ذخيره قرار خواهند گرفت.

اطلاعیه دانشگاه در باره  امکان ارائه تعهد نامه توسط افراد ذخیره روز 19-10- 95  بر روی سایت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی قرار خواهد گرفت و عناوین رشته محلهای تکمیل نشده و ظرفیت آنها مشخص خواهد گردید، بنا براین امکان ارائه تعهد نامه برای افراد ذخیره در فاصله زمانی یک هفته برای آنها همزمان با افراد اصلی وجود خواهد داشت.

- رابط و مبنای اطلاع رسانی دانشگاه، وب سایت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی می باشد.  بنابراین اعلام نتایج و اسامی،  تاریخهای مهم برای اقدام از طرف داوطلبان یا دانشگاه و هرگونه اقدام دیگر از طریق این وبسایت انجام می گیرد.

- كليه افرادي كه فرم تعهد را تحویل و نام آنها به عنوان پذيرفته شده قطعی دانشگاه اعلام می شود موظف به مراجعه به سايت سازمان سنجش و تكميل و ارسال فرم بررسي صلاحيت عمومي و پرداخت  هزينه در تاريخ هاي مقرر خواهند بود.

ثبت نام رسمی و تشکیل پرونده و تحويل مدارك ثبت نام و انتخاب واحد نيمسال دوم96-95  وساير امور مربوط به دانشجويان  جديد الورود در بهمن ماه  از طریق سایت معاونت آموزشی اطلاع رساني خواهد شد.

جهت اطلاع داوطلبان هزینه دوره دکتری در نوبت دوم (شبانه) بر اساس مصوبه هیات امنای دانشگاه مبلغ پنجاه و پنج میلیون تومان برای دوره کامل دکتری می باشد.

پاسخگویی به سوالات و ابهامات  کلیه داوطلبان صرفا از طریق شماره های 4-32251701-017    داخلی 295    و  یا ایمیل m.ghorbani@gau.ac.ir انجام می گیرد.   

:تذکرات مهم

ستون آخر جدول نشاندهنده وضعیت ظرفیت تکمیل نشده است به این معنی که افراد ذخیره نیز میتوانند فرم تعهد نامه را مطابق روش بالا ارسال نمایند  لازم به ذکر است افراد اصلی پذیرفته شده کماکان فرصت ارسال تعهد نامه دارند و در   اینصورت در اولویت قرار دارند ( پنجشنبه 23-10-95 آخرین مهلت ارسال تعهد نامه می باشد و پس از آن اسامی نهایی شده و وارد پرتال سنجش می شوند)د 

 .دانشگاه نسبت به درخواستهای رسیدگی یا اعتراض داوطلبان با دقت رسیدگی کرده و  در اسرع وقت پاسخ خواهد داد

لينك مربوط به تشكيل پرونده صلاحيت عمومي فرم و مدارك مورد نياز از تاريخ 26-10-95 لغايت 9-11-95 در سايت سازمان سنجش فعال  خواهد شد و تمامي پذيرفته شدگان نهایی بايد با مراجعه به سايت مذكور نسبت به تشكيل پرونده و تكميل فرم مربوط اقدام نمايند 

جدول اسامی پذیرفته شده اصلی و ذخیره رشته /گرایشهای مختلف دانشگاه و وضعیت ظرفیت باقی مانده از طریق لینک زیر قابل دانلود می باشد. 

 

 

   نتایج آزمون دکتری 95 دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیع گرگان- بروز رسانی شده

 

 

 

فرم تعهد نامه

  ضمن تبریک، به اطلاع  پذیرفته شدگان می رساند جهت مراحل ثبت نام منتظر اطلاعیه بعدی باشید  

معاونت آموزشی وتحصیلات تکمیلی دانشگاه 

ورود به سیستم 
 
 
پیوندهای مهم 

تشکيلات | امور آموزشي | تحصلات تکميلي | آيين نامه | فرم ها | تقويم آموزشي  | سيستم اساتيد | سيستم دانشجويي
دانشگاه علوم کشاورزي و منابع طبيعي گرگان - معاونت آموزشي و تحصيلات تکميلي - 1385